zondag, december 09, 2018
Text Size
Poule A Uitslag Stand
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd             NR Team W P V T
1 vr. 2-mei 18.45 1 Idink - HSV-Zuid   2 -   5   1 HSV-Zuid 5 10 22 15
3 za. 3-mei 18.45 1 RSVN '76 - HSV-Oost  14 -   1   2 RSVN '76 5 9 29 12
5 vr. 9-mei 19.00 1 WOVGZEW - S & O   3 -   7   3 S & O 5 9 24 22
7 za. 10-mei 19.15 2 HSV-Oost - Idink                   2 -   5   4 Idink 5 6 16 18
10 vr. 16-mei 19.15 2 HSV-Zuid - WOVGZEW   4 -   4   5 WOVGZEW 5 4 13 14
12 za. 17-mei 19.15 2 S & O - RSVN '76   2 -   9   6 HSV-Oost 5 0 7 28
13 di. 20-mei 19.00 1 WOVGZEW - Idink   0 -   3 *            
15 vr. 23-mei 19.00 1 S & O - HSV-Oost   4 -   1              
17 za. 24-mei 19.00 1 RSVN '76 - HSV-Zuid   1 -   3              
20 di. 27-mei 19.15 2 S & O - Idink   6 -   3              
22 vr. 30-mei 19.15 2 RSVN '76 - WOVGZEW   0 -   3              
23 za. 31-mei 19.00 1 HSV-Oost - HSV-Zuid   3 -   2              
25 di. 3-jun 19.00 1 HSV-Zuid - S & O   6 -   5              
27 vr. 6-jun 19.00 1 Idink - RSVN '76   3 -   5              
30 za. 7-jun 19.15 2 WOVGZEW - HSV-Oost   3 -   0 *            

 

Poule B Uitslag Stand
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd             NR Team W P V T
2 vr. 2-mei 19.00 2 HSV-West - DKS '81   4 -   3   1 DKS '81 5 12 18 9
4 za. 3-mei 19.00 2 Radboys - HSV-Bevo   1 -   1   2 HSV-Stars 5 9 15 13
6 vr. 9-mei 19.15 2 HSV-Stars - T.M.O.D.   2 -   1   3 HSV-West 5 9 21 9
8 za. 10-mei 19.00 1 HSV-Bevo - HSV-West            4 -   1   4 HSV-Bevo 5 7 13 10
9 vr. 16-mei 19.00 1 T.M.O.D. - Radboys   2 -   0   5 T.M.O.D. 5 6 10 14
11 za. 17-mei 19.00 1 DKS '81 - HSV-Stars   4 -   1   6 Radboys 5 -2 4 26
14 di. 20-mei 19.15 2 T.M.O.D. - HSV-Bevo   4 -   1              
16 vr. 23-mei 19.15 2 HSV-West - HSV-Stars   0 -   1              
18 za. 24-mei 19.15 2 Radboys - DKS '81   0 -   3 *            
19 di. 27-mei 19.00 1 T.M.O.D. - HSV-West   0 -   6              
21 vr. 30-mei 19.00 1 HSV-Stars - Radboys  10 -   2              
24 za. 31-mei 19.15 2 HSV-Bevo - DKS '81   1 -   3              
26 di. 3-jun 19.15 2 HSV-West - Radboys  10 -   1              
28 vr. 6-jun 19.15 2 DKS '81 - T.M.O.D.   5 -   3              
29 za. 7-jun 19.00 1 HSV-Stars - HSV-Bevo   1 -   6              
Kampioenspoule A Kampioenspoule B Troostpoule
A1 = KA1 B1 = KB1 A5 = T1
B2 = KA2 A2 = KB2 B5 = T2
B3 = KA3 A3 = KB3 A6 = T3
A4 = KA4 B4 = KB4 B6 = T4
    Nieuw = T5
 *   Wedstrijd niet gespeeld. Reglementaire uitslag