zondag, december 09, 2018
Text Size
Poule A Uitslag Stand
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd             NR Team W P V T
1 zo 29-mei 10.30 1 HSV-Stars - HSV-Bevo 4 - 7   1 RSVN '76 6 15 42 12
3 * za. 23-apr 18.45 1 OPOP '10 - Idink 13 - 1   2 OPOP ' 10 6 13 34 15
5 di. 26-apr 18.45 1 RSVN '76 - Meuhoek 7 - 0   3 Idink 6 12 23 24
7 vr. 29-apr 18.45 1 HSV-West - OPOP '10 3 - 6   4 HSV-Bevo 6 10 22 31
9 di. 3-mei 18.45 1 Idink - HSV-Stars 4 - 1   5 HSV-West 6 9 24 20
11 vr. 6-mei 18.45 1 HSV-Bevo - RSVN '76 1 - 16   6 HSV-Stars 5 0 13 36
14 za. 7-mei 19.00 2 OPOP '10 - Meuhoek 3 - 0 *   7 Meuhoek 5 -3 8 28
16 di. 10-mei 19.15 2 HSV-West - HSV-Bevo 4 - 0              
18 vr. 13-mei 19.15 2 Meuhoek - Idink 4 - 7   * reglementaire uitslag        
20 za. 14-mei 19.15 2 RSVN '76 - HSV-Stars 7 - 1              
21 di. 17-mei 19.00 1 HSV-West - Idink 1 - 3              
23 vr. 20-mei 19.00 1 OPOP '10 - RSVN '76 1 - 4              
27 za. 21-mei 19.15 2 HSV-Stars - HSV-West 2 - 9              
28 di. 24-mei 19.00 1 Idink - RSVN '76 5 - 1              
29 di. 24-mei 19.15 2 HSV-Bevo - Meuhoek 8 - 2              
31 vr. 27-mei 19.15 2 HSV-Stars - OPOP '10 5 - 9              
33 za. 28-mei 19.15 2 Meuhoek - HSV-West 2 - 3              
36 di. 31-mei 19.15 2 HSV-Bevo - OPOP 10 2 - 2              
37 di. 7-jun 19.00 1 RSVN '76 - HSV-West 7 - 4              
39 vr. 10-jun 19.00 1 Idink - HSV-Bevo 3 - 4              
41 za. 11-jun 19.00 1 Meuhoek - HSV-Stars   -                

 

Poule B Uitslag Stand
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd             NR Team W P V T
2 za 11-jun 18.45 2 HSV-Oost - A.T.M. 3 - 0 *   1 HSV-Oost 5 15 53 14
4 * za. 23-apr 18.45 2 Radboys - DKS '81 0 - 1   2 DK'S '81 5 10 13 10
6 di. 26-apr 19.00 1 S & O - HSV-Jeugd 3 - 4   3 HSV-Zuid 5 7 25 13
8 vr. 29-apr 19.00 2 HSV-Zuid - Radboys 8 - 0   4 Radboys 5 6 14 24
10 di. 3-mei 19.00 2 DKS '81 - HSV-Oost 1 - 3   5 HSV-Jeugd O.R. 5 0 15 44
12 vr. 6-mei 19.00 2 A.T.M. - S & O 5 - 10   6 S & O O.R 5 0 14 25
13 za 7-mei 18.45 1 Radboys - HSV-Jeugd 10 - 1              
15 di 10-mei 19.00 1 HSV-Zuid - A.T.M. 2 - 1   OR Onderling resultaat        
17 vr 13-mei 19.00 1 HSV-Jeugd - DKS '81 0 - 3 *   * reglementaire uitslag        
19 za 14-mei 19.00 1 S & O - HSV-Oost 3 - 10              
22 di 17-mei 19.15 2 HSV-Zuid - DKS '81 3 - 3              
24 vr 20-mei 19.15 2 A.T.M. - HSV-Jeugd 0 - 3 *              
25 za 21-mei 17.00 1 Radboys - S & O 3 - 0 *              
26 za 21-mei 19.00 1 HSV-Oost - HSV-Zuid 4 - 2              
30 vr 27-mei 19.00 1 HSV-Oost - Radboys 14 - 1              
32 za 28-mei 19.00 1 DKS '81 - S & O 5 - 4              
34 zo 29-mei 10.15 1 HSV-Jeugd - HSV-Zuid 3 - 11              
35 di 31-mei 19.00 1 HSV-Jeugd - HSV-Oost 7 - 17              
38 di 7-jun 19.15 2 S & O - HSV-Zuid 4 - 3              
40 vr 10-jun 19.15 2 DKS '81 - A.T.M. 4 - 6              
42 za 14-mei 17.15 2 A.T.M. - Radboys 0 - 3 *              

* Eventueel naar dinsdag 19 april, bij dubbel paasprogramma

Kampioenspoule A Kampioenspoule B Troostpoule
A1 = KA1 B1 = KB1 A5 = T1
B2 = KA2 A2 = KB2 B5 = T2
B3 = KA3 A3 = KB3 A6 = T3
A4 = KA4 B4 = KB4 B6 = T4
    A7 = T5
    B7 = T6