zondag, december 09, 2018
Text Size
          Kampioenspoule A             Stand          
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd       Uitslag     NR Team W P V T
46 za. 13-jun 19.00 1 HSV-West - Meuhoek 3 - 1   1 HSV-West 3 9 11 5
47 za. 13-jun 19.15 2 HSV-Zuid - HSV-Stars 3 - 2   2 HSV-Zuid 3 6 10 7
50 di. 16-jun 19.00 1 HSV-Stars - Meuhoek 5 - 2   3 HSV-Stars 3 3 9 9
55 do. 25-jun 19.15 2 HSV-Zuid - HSV-West 2 - 4   4 Meuhoek 3 0 4 13
57 za. 27-jun 19.00 1 Meuhoek - HSV-Zuid 1 - 5              
58 za. 27-jun 19.15 2 HSV-West - HSV-Stars 4 - 2              
          Kampioenspoule B                        
43 vr. 12-jun 19.00 1 DKS '81 - HSV-Oost 3 - 2   1 DKS '81 3 9 7 4
49 zo. 14-jun 10.15 2 Idink - A.T.M. 6 - 1   2 Idink 3 6 8 3
54 do. 25-jun 19.15 1 HSV-Oost - A.T.M. 10 - 3   3 HSV-Oost 3 3 13 8
56 vr. 26-jun 19.00 1 DKS '81 - Idink 1 - 0   4 A.T.M. 3 0 6 19
61 di. 30-jun 19.00 1 A.T.M. - DKS '81 2 - 3              
62 di. 30-jun 19.15 2 Idink - HSV-Oost 2 - 1              
          Troostpoule                        
43 di. 9-jun 19.00 1 RSVN '76 - Radboys 3 - 0   1 RSVN '76 4 9 17 6
45 vr. 12-jun 19.15 2 HSV-Bevo - HSV-Youngboys - - - ** 2 Hofsboys 4 9 29 7
48 zo. 14-jun 10.15 1 S & O - Hofsboys 1 - 10   3 Radboys 4 6 15 11
51 di. 16-jun 19.15 2 HSV-Youngboys - Radboys 0 - 11   4 S & O 4 6 17 18
52 di. 23-jun 19.00 1 RSVN '76 - S & O 2 - 6   5 HSV-Youngboys 4 0 4 40
53 di. 23-jun 19.15 2 Hofsboys - HSV-Bevo 2 - 2 ** 6 HSV-Bevo 0 0 0 0
59 zo. 28-jun 10.15 1 Radboys - S & O 3 - 2              
60 zo. 28-jun 10.30 2 Hofsboys - HSV-Youngboys 13 - 1              
63 vr. 3-jul 19.00 1 HSV-Bevo - RSVN '76   -   **            
64 vr. 3-jul 19.15 2 Radboys - Hofsboys 1 - 6              
69 zo. 5-jul 10.15 1 S & O - HSV-Bevo 1 - 3 **            
70 zo. 5-jul 10.30 2 HSV-Youngboys - RSVN '76 0 - 8              
                                   
          Kruisfinale's       -                
65 za. 4-jul 19.00   D.K.S. - HSV-Zuid 1 - 1     Zuid w.n.s.        
68 za. 4-jul 19.00   HSV-West - Idink 3 - 1              
66 di 7-jul 19.15 1 Meuhoek - HSV-Oost 1 - 4              
67 di. 7-jul 19.15 2 HSV-Stars - A.T.M. 4 - 1              
                  -                
          Finaledag                        
71 za. 11-jul 13.00 1 Meuhoek - A.T.M. 4 - 2              
72 za. 11-jul 13.00 2 Radboys - HSV-Bevo 2 - 2 **              
73 za. 11-jul 14.15 1 HSV-Youngboys - S & O 3 - 8              
74 za. 11-jul 15.30 1 HSV-Stars - HSV-Oost 1 - 2              
75 za. 11-jul 17.00 1 Hofsboys - RSVN '76 0 - 4              
76 za. 11-jul 17.00 2 D.K.S. - Idink 2 - 4              
77 za. 11-jul 19.00 1 HSV-West - HSV-Zuid 2 - 4              
* Toelichting Meuhoek en Stars. In verband met de kermis van Halle spelen Meuhoek en Stars hun kruisfinale's
* op dinsdag 7 juli. De tegenstanders zijn eerst bekend na het spelen van de 2e ronde
** uitslag telt niet mee voor de competitie
KA = Kampioenspoule A
KB = Kampioenspoule B