zondag, december 09, 2018
Text Size
Uitslagen Poule A                 Eindstand Poule A        
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd     Uitslag                    
                                         
2 za 14-apr 18.45 1 S & O  - HSV-Oost  5 - 8   Nr Team W P V   T  
4 di 17-apr 18.45 1 Meuhoek   - HSV-Zuid  0 - 2                    
5 di 24-apr 18.45 1 Hofsboys  - HSV-Jeugd 8 - 5   1 HSV-Oost 6 15 26 - 14    
8 vr 27-apr 19.00 2 Meuhoek   - HSV-Stars 2 - 3   2 Hofsboys 6 10 25 - 18   O.R.
10 za 28-apr 19.00 2 HSV-Oost  - HSV-Zuid  4 - 0   3 HSV-Stars 6 10 21 - 24   O.R.
11 di 1-mei 19.00 1 HSV-Jeugd - S & O 10 - 2   4 S & O 6 9 19 - 3   O.R.
12 di 1-mei 19.15 2 Hofsboys  - Meuhoek   2 - 3   5 HSV-Zuid 6 9 25 - 9   O.R.
15 di 8-mei 19.00 1 HSV-Stars - HSV-Zuid  0 - 10   6 Meuhoek 6 6 15 - 12    
17 vr 11-mei 19.00 1 HSV-Jeugd - HSV-Oost  1 - 6   7 HSV-Jeugd 6 3 19 - 41    
19 ma 14-mei 19.00 1 HSV-Zuid  - Hofsboys  1 - 2                    
23 za 19-mei 19.00 1 HSV-Stars - S & O     4 - 5   O.R. = Onderling resultaat
24 za 19-mei 19.15 2 HSV-Jeugd - Meuhoek   1 - 9                    
26 zo 20-mei 10.30 2 Hofsboys  - HSV-Oost  2 - 4   De nrs 1 en 4 gaan naar kampioenspoule A
27 di 22-mei 19.00 1 HSV-Zuid  - HSV-Jeugd 10 - 0   De nrs 2 en 3 gaan naar kampioenspoule B
29 vr 25-mei 19.00 1 HSV-Stars - HSV-Oost  5 - 2   De nrs 5,6 en 7 gaan naar de troostpoule
31 za 26-mei 19.00 1 S & O  - Hofsboys  2 - 8                    
33 di 29-mei 19.00 1 Hofsboys  - HSV-Stars 3 - 3                    
36 vr 1-jun 19.15 2 HSV-Zuid  - S & O     2 - 3                    
38 za 2-jun 19.15 2 HSV-Oost  - Meuhoek   2 - 1                    
40 zo 3-jun 10.30 2 HSV-Stars - HSV-Jeugd 6 - 1                    
42 di 5-jun 19.15 2 S & O  - Meuhoek   2 - 0                    
                                         
                                         
Uitslagen Poule B                 Eindstand Poule B        
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd     Uitslag                    
                                         
1 za 14-apr 16.30 1 Radboys - RSVN 0 - 10   Nr Team W P V   T    
3 za 14-apr 18.45 2 DKS '81 - Idink 6 - 2                    
6 di 24-apr 19.00 2 HSV-West - HSV-Boys 2 - 4   1 RSVN 6 15 40 - 13   O.R.
7 vr 27-apr 18.45 1 DKS '81 - HSV-Bevo 4 - 0   2 DKS '81 6 15 28 - 16   O.R.
9 za 28-apr 18.45 1 RSVN - Idink 5 - 2   3 HSV-West 6 12 23 - 10    
13 za 5-mei 19.00 1 HSV-Boys - Radboys 5 - 3   4 Idink 6 7 17 - 16   D.S.
14 za 5-mei 19.15 2 HSV-West - DKS '81 1 - 3   5 HSV-Bevo 6 7 17 - 19   D.S.
16 di 8-mei 19.15 2 HSV-Boys - RSVN 1 - 9   6 HSV-Boys 6 6 14 - 37    
18 vr 11-mei 19.15 2 HSV-Bevo - Idink 1 - 1   7 Radboys 6 0 10 - 38    
20 ma 14-mei 19.15 2 RSVN - HSV-West 2 - 6                    
21 vr 18-mei 19.00 1 HSV-Boys - DKS '81 3 - 6   O.R. = Onderling resultaat
22 vr 18-mei 19.15 2 HSV-Bevo - Radboys 4 - 2   D.S. = Doelsaldo (O.R. was gelijk)
25 zo 20-mei 10.15 1 HSV-West - Idink 3 - 1                    
28 di 22-mei 19.15 2 HSV-Bevo - RSVN 3 - 8   De nrs 2 en 3 gaan naar kampioenspoule A
30 vr 25-mei 19.15 2 Idink - HSV-Boys 8 - 0   De nrs 1 en 4 gaan naar kampioenspoule B
32 za 26-mei 19.15 2 Radboys - HSV-West 0 - 8   De nrs 5,6 en 7 gaan naar de troostpoule
34 di 29-mei 19.15 2 HSV-Boys - HSV-Bevo 1 - 9                    
35 vr 1-jun 19.00 1 Idink - Radboys 3 - 1                    
37 za 2-jun 19.00 1 RSVN - DKS '81 6 - 1                    
39 zo 3-jun 10.15 1 HSV-Bevo - HSV-West 0 - 3                    
41 di 5-jun 19.00 1 Radboys - DKS '81 4 - 8