zondag, december 09, 2018
Text Size
Uitslagen kampioens-poule 2004:             Eindstand kampioens poule 2004:  
                                         
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd     Uitslag   Nr Team W P V   T    
                                         
44 vr 4-jun 19:15 2 HSV-West - RSVN 0 - 2   1 Radboys 6 15 32 - 14 Kampioen  
46 za 5-jun 19:15 2 Idink - Hofsboys 2 - 0   2 RSVN 6 13 30 - 14    
48 zo 6-jun 10:30 2 HSV-Bevo - Radboys 2 - 13   3 Idink 6 12 15 - 12 OR  
49 di 8-jun 19:00 1 RSVN - Idink 6 - 0   4 HSV-West 6 12 22 - 7 OR  
51 vr 11-jun 19:00 1 HSV-Zuid - HSV-Bevo 3 - 2   5 Hofsboys 6 7 14 - 21    
53 za 12-jun 19:00 1 Hofsboys - HSV-West 1 - 6   6 HSV-Zuid 6 3 8 - 20    
55 zo 13-jun 10:15 1 Radboys - Idink 4 - 2   7 HSV-Bevo 6 -4 9 - 42 **  
57 zo 20-jun 10:15 1 RSVN - HSV-Zuid 6 - 2                    
60 di 22-jun 19:15 2 Radboys - HSV-Zuid 2 - 0   OR = Op basis van onderling resultaat.  
62 do 24-jun 19:15 2 Hofsboys - HSV-Bevo 7 - 3   ** 4 Punten in mindering ivm te weinig spelers.
64 za 26-jun 18:30 1 Radboys - RSVN 7 - 2                    
66 zo 27-jun 10:15 1 HSV-Zuid - Hofsboys 1 - 3                    
68 zo 27-jun 13:00 1 Idink - HSV-West 3 - 1                    
70 di 29-jun 19:15 2 HSV-Bevo - RSVN 2 - 11                    
72 vr 2-jul 19:15 2 HSV-Zuid - HSV-West 1 - 5                    
74 za 3-jul 19:15 2 HSV-Bevo - Idink 0 - 6                    
75 zo 4-jul 10:15 1 Hofsboys - Radboys 0 - 6                    
77 wo 7-jul 19:00 1 HSV-West - HSV-Bevo 2 - 0                    
80 za 10-jul 15:00 2 Idink - HSV-Zuid 2 - 1                    
83 za 10-jul 19:00 2 HSV-West - Radboys 8 - 0                    
84 za 10-jul 19:00 1 RSVN - Hofsboys 3 - 3                    
                                         
                                         
Uitslagen troostpoule 2004:             Eindstand troostpoule 2004:    
                                         
Nr Dag Datum Tijd Veld Wedstrijd     Uitslag   Nr Team W P V   T    
                                         
43 vr 4-jun 19:00 1 HSV-Boys - DKS 1 - 5   1 DKS 6 15 21 - 13 Kampioen  
45 za 5-jun 19:00 1 S & O - HSV-Oost 1 - 11   2 HSV-Oost 6 13 30 - 13    
47 zo 6-jun 10:15 1 HSV-Jeugd - HSV-Stars 3 - 2   3 HSV-Jeugd 6 10 18 - 18 OR    
50 di 8-jun 19:15 2 DKS - S & O 4 - 2   4 HSV-Stars 6 10 21 - 7 OR    
52 vr 11-jun 19:15 2 HSV-Oost - Meuhoek 3 - 1   5 Meuhoek 6 7 12 - 14    
54 za 12-jun 19:15 2 HSV-Boys - HSV-Jeugd 3 - 5   6 HSV-Boys 6 6 14 - 25    
56 zo 13-jun 10:30 2 HSV-Stars - S & O 5 - 0   7 S & O 6 0 6 - 32    
58 zo 20-jun 10:30 2 DKS - Meuhoek 3 - 1                    
59 di 22-jun 19:00 1 HSV-Stars - HSV-Boys 7 - 0   OR = Op basis van onderling resultaat.  
61 do 24-jun 19:00 1 HSV-Oost - HSV-Jeugd 8 - 2                    
63 vr 25-jun 19:00 1 S & O - Meuhoek 1 - 4                    
65 za 26-jun 18:30 2 HSV-Stars - DKS 5 - 0                    
67 zo 27-jun 10:30 2 HSV-Boys - HSV-Oost 2 - 5                    
69 di 29-jun 19:00 1 HSV-Jeugd - DKS 2 - 3                    
71 vr 2-jul 19:00 1 HSV-Oost - HSV-Stars 1 - 1                    
73 za 3-jul 19:00 1 HSV-Jeugd - S & O 4 - 0                    
76 zo 4-jul 10:30 2 HSV-Boys - Meuhoek 4 - 1                    
78 wo 7-jul 19:15 2 Meuhoek - HSV-Jeugd 2 - 2                    
79 za 10-jul 15:00 1 S & O - HSV-Boys 2 - 4                    
81 za 10-jul 17:00 2 Meuhoek - HSV-Stars 3 - 1                    
82 za 10-jul 17:00 1 DKS - HSV-Oost 6 - 2